Et kõik ausalt ära rääkima da, nagu oli, pean ma alustama sellest, et niipea, kui piparkoogitainas ja glasuurid poodi ilmusid, alustas neiu piparkoogitegemuselunimisjutuga… Andsime lubaduse, et alates advendist, kord nädalas ja ainult nädalavahetusel. Arvuta nüüd ise, mitu korda me neid tänaseks teinud oleme! Kuna minu kõht piparkooke ei kannata, siis on olnud mul ainult kaunistamisrõõm. Eile leidsin Konsumist ka tatrajahust piparkooke 🙂 Põnev igal juhul, kuid kuidas panna glasuuri jahtunud piparkookidele nii, et see seal ikka ära ka kõvastuks? Piparkoogid andsid ise vastuse, sest olid pisut nätskevõitu ja pehmed. Piparkook peab õhuke ja krõbe olema! Õhuke oli küll, aga krõbedusest oli adi kaugel. Plaadile ja ahju… Ahjust välja ja glasuur peale… Nämm!

Vahepeal on lastetoa sein saanud igalt poolt puitlaastplaadi. Täna sai Miia oma toa lakke ka led-ribast nn lambi ja lastetoa lülitid said õigesse kohta ja õigesti lülitama ka 😉 ikka tubli Mõmmik!

Järgmiseks on vaja sellele seinale mõlemale poole tapeet; Jako seina üks auk ja ventilaator, et Miia saaks ka ahjusoojast osa; Miia toa uks; mõlemale raamaturiiulid ja veel miljon nipet-näpet asja… aga jõulud tulevad! Mõnusaid, lumiseid ja õnnistatud pühi teile!