30.06.2018

Kiigepuu, mis juba juuni keskel sai ühes kohas maha võetud, sai täna uuesti üles ehitatud. Ikka kõrgem ja parem ja uuemast materjalist.

Vana kiigepuu mahavõtmine

Juba pool valmis

Kiiged ka külge ja minek

Miia on igal juhul rahul, mulle ka meeldis tema ripptoolis peesitada ja uneleda.

Plaanis veel üks eelmise aasta puude langetamisest jäänud suur känd mänguväljakule veeretada, ära peitsida ja Trips-traps-trulli ruudud peale teha. Istumispakud, kenad klotsid või kivikesed ja ongi jälle üks õuetegevus juures.

Üks ebaõnnestunud ettevõtmine ka. Jako võrkkiige paigaldamine ei õnnestunud, sest maa osutus liiga pehmeks sellel kohal. Lammutasime uuesti laiali ja Mõmmik mõtleb parema konstruktsiooni välja.

Homne plaan on alustada maja otsaseina soojustamist ettevalmistavate töödega. Materjalid kõik olemas, aga nüüd vaja vana vooder maha võtta. Seda takistab majja sissetukeva voolu seadeldis…

01.07.2018

Ega ma lugejate elu kergeks tee. Päevikut alustades mõtlesin, et kas panen päeva kaupa kirja või teistest ma kaupa. Enamasti ikka teema kaupa ja sinna alla kuupäevad. Lugemise teeb see muidugi tüütumaks, sest siis tekib uusi tekste postituste lõppu, mis varem juba loetud.

Eile keerutasid #meietalenaised kahekesi ühe suure saarepuust kännu mänguväljaku keskele. Täna vedasud lapsed käeuga 4 väiksemat ka toolideks juurde. Nüüd laud ja 4 tooli ootavad pikniku ja õuemänge. Täna pintseldasin jänesekapsavärvi Pinotexiga kõik üle. Ehk homme joonistame Trips-trapst-trulli ja veel mõne vahva õuemängu ruudud peale. Kellelgi ideid on?

Kuivab teist värvi, ausõna 😨

Ühe katse tegin ka. Homme selgub katse tulemus, siis kirjutan pikemalt.